Image
IT Support Services

Склопакети

Компанія “СтройСервіс” має широкий спектр склопакетів власного виробництва високої якості: однокамерні, двокамерні, трикамерні, енергозберігаючі, сонцезахисні, мультифункціональні, ударостійкі, тоновані та протизламні склопакети.

divider

Власне виробництво. У виробничому арсеналі компанії “СтройСервіс” є склопакетна лінія власного виробництва з необхідним контролем якості склопакетів і персоналом, який активно займається впровадженням інновацій.

Висока якість. Конструкція склопакетів спроектована з метою збереження тепла взимку та зменшення витрат на опалення. Надійний захист від шуму з вулиці забезпечує комфорт та затишок у будинку. Енергозберігаючі вікна запобігають протягам і конденсату.

Сучасне обладнання. Виробництво склопакетів відбувається на автоматизованій лінії Optimac (Туреччина), що забезпечує відповідність європейським технологіям та стандартам.

Автоматизація процесів. Процес складання та заповнення інертним газом аргон і герметизація склопакетів відбувається згідно регламентних вимог.

Відмінний функціонал. Наявність різноманітного асортименту комплектуючих дозволяє виробляти склопакети з різними технічними характеристиками, дизайном та необхідним функціоналом.

Надійність

Надійність

Ми надаємо якісні, точні та етичні послуги з нашим експертним персоналом. Компанія "Стройсервіс" застосовує швидкі та надійні методи для вашого бренду.

Лояльність

Лояльність

Наше виробництво триває до завершення роботи. Ми встановлюємо міцні та довгострокові відносини з усіма компаніями, з якими співпрацюємо.